Prečo nakupovať na VinoDoc

Sme špecialisti na kvalitné talianske vína!

Už od roku 2013 pre Vás dovážame kvalitné vína a extra panenské olivové oleje z Talianska. Neustále sa snažíme ponuku dopĺňať a každý rok ochutnáme tisíce vín, z ktorých vyberáme to najzaujímavejšie. Na VinoDoc nájdete obľúbené vína ako Pinot Grigio, Soave, Vermentino, Primitivo, Prosecco alebo Chianti, ale tiež menej známe vína z rôznych kútov Talianska a luxusné fľaše s potenciálom ďalšieho zrenia. Partnerov máme v 17 vinárskych oblastiach, od južného Tirolska až po Sicíliu.

Veríme, že na VinoDoc nájdete vína, ktoré hľadáte a pokiaľ potrebujete poradiť s výberom, obráťte sa na nášho someliéra. Sme tu pre Vás!

10 dôvodov, prečo nakupovať na VinoDoc

  1. Máme skúsenosti, vieme vybrať to najlepšie z Talianska

Dovozu kvalitných talianskych vín sa venujeme od roku 2013. Podarilo sa nám nadviazať dlhodobé partnerstvá s desiatkami vinárov z väčšiny vinárskych regiónov Talianska. Vieme, aké vína v Taliansku letia a s radosťou ich ponúkame na slovenskom trhu. Našou doménou sú vysoko kvalitné vína za dostupné ceny.

   2. Vína dovážame priamo od vinárov

Primárne sa zameriavame na tradičné a poctivé rodinné vinárstva, ktoré sa často venujú produkcii vín po niekoľko generácií. V našej ponuke nájdete veľké množstvo BIO vín z organicky pestovaného hrozna. Ide nám o dlhodobé vzťahy s konkrétnymi vinohradníkmi, nenakupujeme vína od obchodníkov či sprostredkovateľov.

   3. Sortiment vín vyberá expert Mikuláš Duda DipWSET

Nájsť skvelé víno za skvelú cenu nie je v dnešnej dobe úplne jednoduchá úloha. My sme ho zverili odborníkovi Mikulášovi Dudovi, ktorý vyštudoval medzinárodný kurz Diploma WSET a talianskym vínam sa venoval aj na špeciálnom kurze Vinitaly International Academy. Mikuláš ročne ochutná tisíce vín a tie najzaujímavejšie skončia v našej ponuke.

  1. Všetky vína máme na sklade

Vína, ktoré nájdete v našom eshope máme skladom, pripravené na odoslanie. Náš sklad v Hostivaři je vhodný na skladovanie vín, správnu teplotu sme schopní garantovať v priebehu celého roka. U nás máte istotu, že nakupujete víno, ktoré bolo správne skladované.

  1. Rýchlo dodáme po celej Českej republike a na Slovensko

Akonáhle k nám dorazí vaša objednávka, tovar expedujeme hneď ďalší pracovný deň. Na doručenie zásielok na Slovensko využívame prepravnú spoločnosť DPD. Ihneď po odoslaní tovaru Vás informujeme a svoju zásielku môžete sledovať na internete.

    6. Kvalitné extra panenské olivové oleje

Okrem vín z Talianska dovážame aj špičkové extra panenské olivové oleje z rodinných fariem. Vybrať si môžete oleje rôznej intenzity a chuťového profilu.

   7. Ponúkame vám praktické rady a tipy

Či už s vínom ešte len začínate, alebo je to Váš celoživotný koníček, vždy je priestor rozšíriť si obzory a dozvedieť sa niečo nové. Tipy, rady a zaujímavé informácie pravidelne uverejňujeme na našom blogu.

   8. Doprava zadarmo u objednávok nad 100 euro

Pokiaľ si u nás objednáte aspoň za 100 euro, odošleme Vám vína na naše náklady zadarmo.

   9. Zaplaťte za tovar ihneď a bezpečne kartou cez Gopay

Ako rýchlu a bezpečnú formu úhrady Vám ponúkame platbu kartou alebo cez Gopay. Platobná brána je bezpečná a bez rizika.

  1. Za vernosť Vás odmeníme

Registrovaní zákazníci u nás môžu nakupovať až s 12% zľavou a ďalšími výhodami. Nemusíte nič riešiť, prvú vernostnú zľavu k účtu pripíšeme automaticky, akonáhle za posledných 12 mesiacov nakúpite aspoň za 200 euro. Viac o vernostnom programe tu.