Doprava

Kuriérska preprava

Aby sme Vám mohli garantovať najvyššiu kvalitu služieb, zaistili sme pre Vás zmluvne prepravu zásielok spoločnosti DPD. Deň pred doručením zásielky Vás bude kuriérska služba informovať e-mailom alebo textovou správou. V prípade, že budete chcieť zmeniť termín doručenia, môžete tak jednoducho urobiť odpoveďou na túto textovú správu alebo e-mail. Tovar Vám bude doručený v priebehu troch pracovných dní.

Všetky naše vína sú adekvátne zabalené a po celú dobu prepravy poistené až do výšky 2000 € pre prípad rozbitia alebo straty tovaru počas prepravy zásielky.

Odporúčame, aby ste si vždy starostlivo skontrolovali zásielku, resp. počet a stav balíkov, v prípade ich poškodenia sa, prosím, držte bodu 6.4 našich obchodných podmienok.

Garancia bezpečnosti balenia

VinoDoc s.r.o. používa iba spoľahlivý, bezpečný a ekologický spôsob balenia Vigoroso. Tento medzinárodne patentovaný systém balenia pre špedíciu fliaš je navrhnutý tak, aby zabalený tovar vydržal najťažšie nárazy a pády, k akými môže dôjsť pri jeho preprave. Celý obal je 100% recyklovateľný.

CENY za dopravu

Cena za doručenie tovaru kuriérskou službou DPD činí 7€. Doprava zadarmo pre objednávky nad 100 euro po celej Slovenskej republike.