Ponuka pre HoReCa

Prevádzkujete hotel, reštauráciu, bar, cateringovú firmu, vinotéku alebo iný projekt v oblasti gastronómie? Spojte sa s nami a ponúknite svojim zákazníkom široké portfólio kvalitných vín, ktoré osobne vyberáme na základe skúseností s konkrétnymi vinármi. Do teplej i studenej kuchyne potom môžeme poskytnúť vysoko oceňované extra panenské olivové oleje z najlepších fariem z Talianska.

Chceme rozumieť Vášmu podnikaniu a pripraviť Vám ponuku šitú na mieru. Pomôžeme Vám zostaviť či doplniť vínny lístok, vhodne napárovať vína ku konkrétnym pokrmom Vašej kuchyne. Máme najlepšie ceny talianskych vín na trhu. S nami budete schopný ponúknuť zákazníkom skvelé vína za férové ceny.

PARTNEROM Z OBLASTI HO.RE.CA SPOLOČNOSŤ VINODOC PONÚKA:

  1. bezplatnú konzultáciu ohľadom zostavenia ponuky vín/vínneho listu,
  2. široký výber viac ako 300 rôznych vín z celého Talianska,
  3. dopravu vín zadarmo,
  4. zľavu z maloobchodných cien eshopu,
  5. pomoc s preškolením personálu ohľadom ponúkaných vín,
  6. priebežnú úpravu ponuky vín s ohľadom na aktuálnu sezónu či úpravu Menu,
  7. zabezpečenie riadených degustácií/ochutnávok vín pre Vašich zákazníkov, osobnú účasť a odbornú podporu na špeciálnych zákazníckych akciách.

Spotrebná daň a povinnosti firmy pri kúpi vína:

  1. Spoločnosť VinoDoc odosiela vína z Českej republiky. Firma - príjemca sa musí prihlásiť na colnom úrade SR k spotrebné dani z dôvodu dovážení zboží z iného členského štátu EU.
  2. Odosielateľ vyhotoví zjednodušený sprievodný doklad vo troch vyhotoveniach a jednotlivá vyhotovení označí číslicami 1, 2 a 3. Vyhotovení č. 1 si ponechá odosielateľ, vyhotovení č. 2 a 3 odovzdá dopravcu.
  3. Príjemca si po prevzatí zboží ponechá vyhotovení č. 2 a potvrdí príjem vybraných výrobkov na vyhotovení č. 3, ktoré odošle na adresu odosielateľa najneskoršie prvý pracovní deň po dni ukončení dopravy.

CHCETE SA O NÁS dozvedieť viac?

Nechajte si spracovať ponuku šitú na mieru Vašim potrebám. Kontaktujte nás na duda@vinodoc.sk alebo na telefónnom čísle +420 734 525 053.

Ozveme sa Vám obratom!