Vína pre firmy

Nakupujte kvalitné talianske vína v internetovom obchode VinoDoc.sk. Pri objednávke nad 500 € dostanete z ceny vín okamžitú zľavu 10 %.

Víno ako firemný darček

Víno je vhodný darček, ktorým možno urobiť radosť klientom, zákazníkom alebo zamestnancom. Máme v ponuke širokú paletu viac ako 300 vín rôznych štýlov, za ceny, za ktoré sa vína predávajú priamo v Taliansku. Biele, ružové aj červené vína, špecialitou nášho internetového obchodu je široká ponuka špičkových šumivých vín Prosecco.

Sme pripravený pomôcť s výberom a navrhnúť ten správny darček podľa Vášho cenového očakávania. Ponúkame vína so skvelým pomerom ceny a kvality, od lacnejších položiek až po najvyhlásenejšie vína z Toskánska či Piemontu. Do kategórie luxusných darov môžu patriť vína ako Vino Nobile di Montepulciano, Chianti Classico, Brunello di Montalcino alebo kultové vína Ornellaia a Sassicaia.

Víno ako súčasť firemnej akcie alebo večierku

Sme pripravený zostaviť ponuku vín presne na mieru Vašej firemnej akcie. Vína odporučíme podľa charakteru udalosti alebo s ohľadom na sprievodnú gastronómiu.

Radi zabezpečíme:

  • Dodávku kvalitného vína ako daru pre Vašich zákazníkov, dodávateľov či zamestnancov. Vína spoločne vyberieme a ochutnáme u Vás vo firme.
  • Nastavenie permanentnej zľavy na odber z nášho eshopu, ktorú budú môcť podľa potrieb využívať Vaši obchodníci či manažment v priebehu roka.
  • Víno ako firemný benefit pre zamestnancov - nastavíme zľavový kód pre objednávky zo strany zamestnancov (pri objednaní šiestich vín doručujeme zadarmo po celej SR).
  • Zaistíme riadenú ochutnávku vín priamo vo Vašej firme. V rámci stretnutia so zamestnancami alebo ako súčasť programu rokovania s obchodnými partnermi.
  • Pre Vás a Vašich zákazníkov zorganizujeme all-inclusive zájazd do niektorého z talianskych vinárskych regiónov blog.vinodoc.cz/zajezdy-za-vinem/.

Odčítajte si víno z daní

Ak víno hodláte venovať darom, možno si ho ako propagačný predmet, odpočítať z daňového základu. Podľa platnej legislatívy je dar vo forme tichého vína ako drobný reklamný a propagačný predmet daňovo uznateľným výdavkom a Vašej firme tak vzniká nárok na odpočet DPH.

Spotrebná daň a povinnosti firmy pri kúpi vína:

  1. Spoločnosť VinoDoc odosiela vína z Českej republiky. Firma - príjemca sa musí prihlásiť na colnom úrade SR k spotrebné dani z dôvodu dovážení zboží z iného členského štátu EU.
  2. Odosielateľ vyhotoví zjednodušený sprievodný doklad vo troch vyhotoveniach a jednotlivá vyhotovení označí číslicami 1, 2 a 3. Vyhotovení č. 1 si ponechá odosielateľ, vyhotovení č. 2 a 3 odovzdá dopravcu.
  3. Príjemca si po prevzatí zboží ponechá vyhotovení č. 2 a potvrdí príjem vybraných výrobkov na vyhotovení č. 3, ktoré odošle na adresu odosielateľa najneskoršie prvý pracovní deň po dni ukončení dopravy.

Vyberajte zo širokej palety vín

VinoDoc.sk disponuje najväčšou ponukou talianskych výberových vín v SR. Zoznámte sa s ponukou 50 talianskych vinárstiev prostredníctvom nášho internetového obchodu, alebo nás kontaktujte na: