Bezpečná doprava

DOPRAVA

A) KURIÉRSKA SPOLOČNOSŤ DPD

Aby sme Vám mohli garantovať najvyššiu kvalitu služieb, zaistili sme pre Vás zmluvne prepravu zásielok spoločnosti DPD.

Deň pred doručením zásielky Vás bude kuriérska služba informovať e-mailom alebo textovou správou. V prípade, že budete chcieť zmeniť termín doručenia, môžete tak jednoducho urobiť odpoveďou na túto textovú správu alebo e-mail. Tovar Vám bude doručený v priebehu troch pracovných dní.

V Prahe, Brne a Ostrave je možný večerný rozvoz v čase od 17:00 do 20:00 bez príplatku.

Tovar Vám tiež môžeme dopraviť do siete výdajných miest DPD, Úloženky a predajní Mountfield, kde si ich potom osobne vyzdvihnete.

Všetky naše vína sú adekvátne zabalené a po celú dobu prepravy poistené až do výšky 50.000, - Kč pre prípad rozbitia alebo straty tovaru počas prepravy zásielky.

Odporúčame, aby ste si vždy starostlivo skontrolovali zásielku, resp. počet a stav balíkov, v prípade ich poškodenia sa, prosím, držte bodu 6.4 našich obchodných podmienok.

B) OSOBNÝ ODBER VO výdajný miestach

Tovar si môžeme osobne vyzdvihnúť v sieti výdajných miest DPD , Úloženky a predajní Mountfield vo viac ako 80 miestach po celej Českej republike

GARANCIA BEZPEČNOSTI balenia

VinoDoc s.r.o. používa iba spoľahlivý, bezpečný a ekologický spôsob balenia Vigoroso. Tento medzinárodne patentovaný systém balenia pre špedíciu fliaš je navrhnutý tak, aby zabalený tovar vydržal najťažšie nárazy a pády, k akým môže dôjsť pri jeho preprave. Celý obal je 100% recyklovateľný.

CENY ZA DOPRAVU

Cena za doručenie tovaru činí 95,- Sk, v prípade osobného vyzdvihnutia v sieti predajní DPD, Úloženky alebo Mountfield 75,- Sk. Pri objednaní aspoň šiestich (i odlišných) fliaš (je samozrejme možné kombinovať vína s olivovými olejmi) je doprava zadarmo.

Vína dodávame aj na Slovensko. Cena za dopravu je 9,90 EUR. Pri objednaní aspoň 12 (i odlišných) fliaš je doprava zadarmo.