Tematické rady

Výborné Benátsko

4,5 l

92,53 € s DPH
+
Nie je skladom

Benátsko je jedným z najvýznamnejších vinárskych regiónov Talianska, v ktorom vznikajú známe vína ako Prosecco, Soave, Valpolicella alebo Amarone della Valpolicella. Neuveriteľne pestrý región, kde si na svoje prídu snáď všetci milovníci dobrého vína. Vďaka našej tematickej rade si môžete Benátsko plnými dúškami vychutnať aj Vy. Na úvod v krabici nájdete suché a delikátne svieže Prosecco Asolo Brut, chýbať nemôže ani obľúbené minerálne suché biele víno Soave Classico z rodinného vinárstva Suavia. Soave La Broia z organického vinárstva Roccolo Grassi je noblesné víno zrejúce čiastočne v drevených sudoch. Druhú polovicu tematického radu tvoria červené vína reprezentujúce to najlepšie z vinárskej oblasti Valpolicella. Svieža ovocná Valpolicella Classico, komplexné Valpolicella Ripasso a sviatočné a elegantné Amarone della Valpolicella z rodinného vinárstva Sperm. To patrí k najstarším výrobcom týchto vín.

Tematická rada obsahuje:
Prosecco Superiore Asolo DOCG Spumante Brut, Montelvini
Soave Classico DOC, Suavia
Soave "La Broia" DOC, Roccolo Grassi
Valpolicella Classico DOC, Bolla
Valpolicella Ripasso Classico Superiore DOC, Speri
Amarone "Vigneto Monte Sant' Urbano" DOCG, Speri

Ohodnoťte tento produkt

Ďalšie tematické rady

300+
rôznych vín

Vyberáme to najlepšie z Talianska a všetky vína starostlivo ochutnávame. V súčasnosti zastupujeme viac ako 50 vinárstiev.

Zľava 4 €
na prvý nákup

Zaregistrujte sa u nás a ako bonus dostanete poukaz v hodnote 4 € na prvý nákup.

Doprava zadarmo
od 6 fliaš

Pri objednaní aspoň 6 fliaš máte dopravu po celej Slovenskej republike zdarma.

Vernostný
program

Odmeníme Vás za vernosť. Za opakované nákupy môžete získať trvalú zľavu až 12 %.

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.

Viac informácií